| Souhlasím | Opustit stránky |
Vyberte typ:NabídkaPoptávkaVše
Administrativa | Doprava | Management | Obchod a prodej | Pohostinství, ubytování | Práce v domácnosti | Řemeslné práce | Servis, služby | Stavebnictví | Vzdělávání | Zdravotnictví | Zemědělství | Brigády | Ostatní

Práce v security službách - Rajhrad

Pro editaci inzerátu musíte být přihlášen nebo zadat heslo pro editaci:

Heslo:

Topování inzerátu

Zašlete SMS ve tvaru TOP 4993271 na číslo 9078950 pro TOPování na 7 dní. Cena PR SMS je 50 Kč. Zaslané SMS se sčítají.

Zvýraznění inzerátu

Zašlete SMS ve tvaru INZ 4993271 na číslo 9078979 pro zvýraznění na 10 dní. Cena PR SMS je 79 Kč. Zaslané SMS se sčítají.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:

V případě smazání inzerátu NEVOLEJTE, ale pište na email:

Náplň práce: práce u bezpečnostních rámů,na rampách,administrativa na recepci,rentgeny ranní směny 5:30-14:30 odpolední směny 13:45-22:30 práce ve firemní uniformě autobusová doprava zdarma z Brna z několika zastávek Požadujeme: čistý trestní rejstřík spolehlivost chuť do práce reprezentativní vzhled vhodné i pro vitální starobní důchodce NABÍZÍME: mzda až 120Kč/hod.,fin.bonusy za záchyty až 5000Kč práci na HPP pro invalidy, ostratní dlouhodobá brigáda doprava zdarma,dotovaná strava a nápoje levnější volání a sms i pro členy rodiny možnost volby směn zajistění zkoušky profesní kvalifikace Strážný Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

Místo: Stará Pošta, 66461 Rajhrad
Jméno: Hana Součková
Telefon: 607093730

ID inzerátu: 4993271 | Vloženo: 22.7.2019Dohodou
Sponzorované odkazy:
Poslat dotaz inzerentovi
Jméno a příjmení:
Telefon:
Váš dotaz:
Potvrzovací kód:
(prosím opište)